سفارش تبلیغ
صبا ویژن
کربلایی دیگر

 
درباره وبلاگ

 

موضوعات

 

آخرین نوشته ها

 

پیوند ها

 

آرشیو مطالب

 

پیوندهای روزانه

 

خبرنامه

 

آمار وبلاگ

 

 

وصیت نامه شهدا

 

لوگو دوستان

 

امکانات جانبی
 
متاسفانه عکس احمدی نژاد با خانم چاوز جعلی نبود...

علیرغم اصرار بعضی ها به جعلی بودن تصاویر ، متاسفانه تصاویر واقعی بود . . . 

با این اوصاف، باید منتظر جنجالی دیگر در عرصه سیاست کشور بود، عرصه ای که این روزها بیش از هر چیز نیازمند "آرامش" است، اما گویی تاز زمانی که محمود احمدی نژاد بر صندلی ریاست جمهوری تکیه زده، "جنجال" و "ناآرامی" نیز همراه او خواهد بود!

موضوع دست دادن یا ندادن مقامات دیپلماتیک ایران با شخصیت های خارجی، همواره دغدغه ی مهمی بود که گه گاه باعث ایجاد جنجال هایی شده است.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب ؛ پخش فیلمی با کیفیت پایین در مورد دست دادن سید محمد خاتمی رییس جمهور سابق ایران با تعدادی زن در ایتالیا، چنان جنجالی در رسانه های ایران به پا کرد که تا مدت ها فیلم این ماجرا، جزء پربازدیدترین فیلم های مخاطبان ایرانی بود!

محمود احمدی نژاد رییس جمهور جنجالی ایران  که یکبار دست معلم خود را به بهانه "پاسداست و بزرگداشت جایگاه معلم" بوسیده بود  ، در تازه ترین اقدام خود، دست به یک ساختار شکنی جدید داده است!

او در این اقدام شگفت انگیز که خلاف اصول دینی و دیپلماتیک ایران تعریف شده است، ضمن مصافحه و در آغوش گرفتن مادر هوگو چاوز ، به او دلداری داده است!

تفاوت اقدام احمدی نژاد با خاتمی در آن است که آنروزها خاتمی در مقام ریاست جمهوری نبود اما امروز احمدی نژاد همچنان رییس جمهور ایران است.

از سوی دیگر، برخی معتقدند احمدی نژاد دست خود را با شیوه ی قدیمی اش، به نشانه احترام در آورده که مادر چاوز دستان او را گرفته است، اما در تصاویر منتشر شده دست چپ احمدی نژاد روی شانه های مادر چاوز دیده می شود.


در این تصویر، میرتاج الدینی معاون روحانی احمدی نژاد در تلاش است احمدی نژاد را (که به شدت اشک می ریخت) از این محل دور سازد


با این اوصاف، باید منتظر جنجالی دیگر در عرصه سیاست کشور بود، عرصه ای که این روزها بیش از هر چیز نیازمند "آرامش" است، اما گویی تاز زمانی که محمود احمدی نژاد بر صندلی ریاست جمهوری تکیه زده، "جنجال" و "ناآرامی" نیز همراه او خواهد بود!

جهت مشاهده فیلم این اتفاق، اینجا کلیک کنید.
تصویر اصلی، تصویر مونتاژ شده  "مادر چاوز و احمدی نژاد" را در زیر می بینید .


تصویر جعلی پیرمرد و احمدی نژاد که برای انحراف افکار عمومی به عنوان تصویر اصلی از آن یاد شد

مصاحبه معاون همراه رئیس جمهور با شبکه ایران و تاکید بر واقعه


تلاش سایت دولت برای اتفاقی نشان دادن این ماجرا


تصویر اصلی با لوگوی شبکه ایران در سایت این رسانه دولتی

 جمعه 92 خرداد 10 توسط عادل چراغیان (سرباز ولی)